Piaskowanie Warszawa - Cennik

Colourful powder exploding isolated on black

Piaskowanie cennik, Warszawa

Piaskowanie to proces, w który wykorzystuje się właściwości materiałów ściernych jak np. piasek, szkło, soda czy śrut, do czyszczenia oraz obróbki dowolnych powierzchni, używając przy tym powietrza sprężonego lub cieczy. W każdym przypadku założenia pozostają takie same. Rozróżnia się jedynie rodzaje piaskowanej powierzchni, dla której trzeba dobrać odpowiedni rodzaj ścierniwa oraz skalę efektu wymaganego przez klienta, co wpływa na czas i cenę realizowanego projektu.

Co czyścimy metodą piaskowania? – Cennik piaskowanie Warszawa

Piaskowanie stosuję się głównie do czyszczenia powierzchni metalowych. Nie ma ona żadnych ograniczeń, a piaskuje się m.in. podwozia różnorodnych pojazdów, naczepy, kontenery czy inne elementy samochodów lub jakiekolwiek rzeczy wykonane ze stali, żeliwa czy wszystkich innych metali kolorowych. Wiele czynników wpływa na ceny w cenniku piaskowania w Warszawie.

Czyszczenie elewacji i fasad budynków – Piaskowanie Warszawa cennik

Wyczyścimy w ten sposób każdy element Twojego domu. Wieloletnie zacieki i brudy spowodowane zanieczyszczeniem powietrza usuwane są niemalże od ręki.

Tynk czy cegła – nieważne. Tam gdzie nic innego nie dawało zadowalającego wyniku, piaskowanie pozwoli przywrócić kolor i schludność fasad i elewacji, na jakiej Ci zależy.

Mimo że profesjonalne piaskowanie wymaga wiedzy, odpowiedniego przygotowania i doświadczenia, wykonujemy je szybko, czysto i z zachowaniem dbałości o detale. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej szczegółów i mieć pewność najlepszych cen piaskowania w Warszawie. Cennik piaskowania jest ustalany indywidualnie. 

Ceny za usługę piaskowania Warszawa – cennik

Wycena usługi jest indywidualną kwestią i zależeć może od wielu czynników – takich jak rodzaj piaskowanej powierzchni i jej wielkość, ale co najważniejsze, jaki ma być założony efekt. Cennik piaskowania w Warszawie trudno jest przedstawić jednoznacznie, mimo że znajdziesz sporo różnych artykułów a w nich wyliczenia i tabele. To nie wystarczy, dlatego najlepiej się skontaktować i szczegółowo omówić usługę.

W cenniku piaskowania w Warszawie głównym czynnikiem, który ma największy wpływ na cenę prócz powierzchni, są wymagania dotyczące efektów zakończonego czyszczenia. Co mamy na myśli? Jakość jest zależna od długości czasu, w którym dany element jest poddawany piaskowaniu. Im dłuższe piaskowanie, tym można spodziewać się lepszego wyniku.

Klasy czystości

W Polsce rozróżniamy 4 klasy czystości piaskowania. Określają stopień usunięcia zanieczyszczeń, a stosuje się je głównie do określenia czystości powierzchni metalowych. Są to:

– SA 1,

– SA 2,

– SA 2,5,

– SA 3,

Gdzie klasa SA3 oznacza całkowite oczyszczenie – pozostaje zero farby i jakichkolwiek innych zabrudzeń. Natomiast klasa SA1 to podstawowe czyszczenie dla mniej wymagających elementów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiemu zakresowi usług jesteśmy w stanie wyczyścić każdą powierzchnię i uzyskać zadowalający efekt. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z cennikiem piaskowania w Warszawie!

Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną.