Piaskowanie/śrutowanie

A worker working in a sandblast workshop

Piaskowanie i śrutowanie Warszawa

Proponowane klientom z Warszawy i okolic piaskowanie/śrutowanie to proces polegający na czyszczeniu dowolnej powierzchni materiałem ściernym. W strumieniu sprężonego powietrza, ewentualnie cieczy. Po przeprowadzeniu procesu piaskowania, powierzchnia jest w pełni gotowa do dalszej obróbki (na przykład lakierowania proszkowego). Posiadamy komorę do oczyszczania o wymiarach: 13 m x 5 m x 4 m.

Śrutowanie (Warszawa) daje podobny efekt do szlifowania. Po takim zabiegu czyszczona powierzchnia jest równiejsza i odpowiednio szorstka do malowania. Nie widać też śladów obróbki. Nie ma problemów z czyszczeniem trudno dostępnych rogów albo zakrzywień. Strumień powietrza z drobnym i twardym ścierniwem jest w stanie dotrzeć nawet w najmniej dostępne miejsca.

Śrutowanie Warszawa

Do śrutowania używamy rozdrobionego materiału zwanego śrutem. Pozwala to na uzyskanie specyficznego wyglądu obrabianej powierzchni i oczyszczenie nawet bardzo zanieczyszczonych elementów.

Dzięki naszemu przedsiębiorstwu spod Warszawy skutecznie oczyścisz i wygładzisz powierzchnie o różnych gabarytach i kształtach za pomocą śrutowania.

W ramach naszych usług oferujemy: śrutowanie zbiorników metalowych i stalowych, śrutowanie konstrukcji stalowych (usuwanie rdzy i innych zanieczyszczeń), śrutowanie (Warszawa) elementów metalowych, matowienie powierzchni metalowych, usuwanie powłok lakierniczych.

Posiadamy jedną z największych komór śrutowniczych w województwie mazowieckim.

Profesjonalne piaskowanie i śrutowanie Warszawa

Piaskowanie (Warszawa) przebiega analogicznie do śrutowania, jednak w strumieniu sprężonego powietrza znajduje się piasek zamiast śrutu. W każdym przypadku jest to skuteczne rozwiązanie, by uporać się nawet z ciężkimi zabrudzeniami różnego rodzaju konstrukcji. Usuwanie rdzy poprzez piaskowanie lub śrutowanie (Warszawa) jest wyjątkowo skuteczne, dlatego dzięki owemu procesowi damy drugie życie rozmaitym sprzętom i narzędziom.

Piaskowanie (Warszawa) w ProRAL to wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam zdobyć wiedzę i umiejętności, które umożliwiają nam uporać się z najbardziej skomplikowanymi zleceniami. W procesie piaskowania korzystamy wyłącznie z nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Dzięki temu nasza praca jest szczególnie dokładna i rzetelna. Doskonale znamy specyfikę różnego rodzaju materiałów, dlatego możesz mieć pewność, że oczyszczany element nie ulegnie uszkodzeniu. Piaskowanie (Warszawa) to również przygotowanie elementu do późniejszego malowania, jeśli takie jest Twoje życzenie.

Piaskowanie, śrutowanie (Warszawa) w ProRAL to gwarancja profesjonalnej obsługi i najwyższej jakości wykonania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się wszelkich szczegółów.

Piaskowanie Warszawa

Piaskowanie i śrutowanie (Warszawa) od ProRAL, to usługi świadczone rzetelnie i terminowo. Współpracujemy z różnego rodzaju klientami, nawet dużymi przedsiębiorstwami. Chętnie podejmiemy się także stałej współpracy. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie piaskowania bądź coś jest dla Ciebie niejasne, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług piaskowania w Warszawie. 

Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną.