Lakierowanie Warszawa

Colourful powder exploding isolated on black

Lakiernia proszkowa - malowanie i lakierowanie proszkowe Warszawa

Oferujemy lakierowanie proszkowe różnorakich elementów stalowych, w kolorach dostępnych w palecie RAL. Współpracujemy najczęściej z klientami z Warszawy i okolic. Do lakierowania proszkowego korzystamy z farb w strukturze połyskowej i matowej. Są to: farby epoksydowe, poliestrowo-epoksydowe, poliestrowe, poliuretanowe, silikonowe.
Posiadamy lakiernię proszkową (Warszawa) o wymiarach: 13,90 m x 1,50 m x 2,65 m (dł. x szer. x wys.).

Lakierowanie proszkowe polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnię przewodzącą, na przykład metal. Farba w formie proszku nie pozostawia żadnych zacieków ani nierówności. Kolor malowanej powierzchni jest trwały i wygląda estetycznie.

W lakiernictwie proszkowym stosujemy dwie podstawowe techniki elektryzacji i nakładania farby proszkowej. Są to natrysk elektrostatyczny oraz natrysk elektrokinetyczny. Kiedy elementy są już pokryte farbą, nagrzewamy je do temperatury 140-200 °C. W rezultacie proszek ulega stopieniu i polimeryzacji. Powłoka lakiernicza, którą uzyskujemy, jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne.

Lakierowanie proszkowe Warszawa

Oferowane przez naszą firmę malowanie proszkowe w Warszawie ma wiele zalet. Stosując je, rozpuszczalniki i rozcieńczalniki nie są emitowane do środowiska. W naszej lakierni proszkowej w Warszawie wykorzystujemy niemal 100% materiału malarskiego i odzyskujemy nieosadzone cząstki proszku. Dzięki możliwości stosowania zamkniętych układów wentylacji, znacznie oszczędzamy energię. Otrzymywane powłoki, dzięki swojej grubości, znakomicie maskują niedokładności obróbki mechanicznej. Co więcej, pokryte materiały są zabezpieczone antykorozyjnie w lakierni proszkowej w Warszawie.

Nasza lakiernia proszkowa spod Warszawy spełnia wszystkie wymogi firm z branży budowlanej oraz firm zewnętrznych.

Doświadczona lakiernia proszkowa w Warszawie

Mieszkasz w okolicy i potrzebujesz skorzystać z usług lakierni proszkowej w Warszawie? Jesteśmy przekonani, że wybierając właśnie nasze usługi lakierowania proszkowego będziesz zadowolony. Malowanie proszkowe (Warszawa) w atrakcyjnej cenie czeka na Ciebie! Zawsze jesteśmy dokładni podczas lakierowania, co owocuje skutecznie pomalowaną powierzchnią, która będzie dobrze spełniała swoje zadanie przez lata. Gwarantujemy ponadto także spełnienie wszystkich Twoich potrzeb estetycznych.

Malowanie proszkowe Warszawa – nasze usługi

Zatrudnieni w naszej lakierni proszkowej lakiernicy spod Warszawy mają spore doświadczenie. Lata pracy sprawiły, że pozyskaliśmy wiedzę i umiejętności, dzięki którym możemy uporać się nawet z najbardziej skomplikowanymi zleceniami lakierowania (Warszawa). Nasi pracownicy nieprzerwanie podwyższają swoje kompetencje, żeby klienci mogli cieszyć się jeszcze większym profesjonalizmem. Dlatego jesteśmy w stanie do każdej osoby podejść w sposób indywidualny i rzetelny.

Wszelkie zlecenia malowania proszkowego w Warszawie realizujemy możliwie jak najszybciej, zawsze dotrzymujemy terminów, a przy tym jesteśmy otwarci na sugestie zleceniodawców. Nieprzypadkowo klienci z Warszawy i okolic tak często wybierają malowanie proszkowe oferowane właśnie przez nas!
Masz jakieś pytania? Interesuje Cię lakierowanie, a może coś jest dla Ciebie niejasne? W każdym przypadku zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną.