Spawanie

pexels-korhan-erdol-2554128

Spawanie w Warszawie

Spawanie  polega na łączeniu materiałów przez ich nagrzanie i stopienie w miejscu łączenia z dodaniem lub bez dodania spoiwa. Źródłem ciepła jest zwykle łuk spawalniczy tworzony przez prąd generowany przez spawalnicze źródło prądu. Spawanie z użyciem łuku elektrycznego to spawanie łukowe. Współpracujemy najczęściej z osobami z Warszawy i okolic.

Do spawania łukowego można wykorzystywać jedynie ciepło generowane przez łuk, które powoduje, że spawane elementy stapiają się razem. Tak wygląda na przykład spawanie elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych (TIG).

Zwykle jednak do spoiny stapia się również materiał dodatkowy. Jest on podawany przez podajnik drutu, do którego podłączony  jest uchwyt spawalniczy (spawanie MIG/MAG), lub ręcznie w postaci elektrody otulonej. Materiał dodatkowy musi mieć mniej więcej tę samą temperaturę topnienia, co materiał spawany.

Przed rozpoczęciem spawania krawędzie spawanych elementów należy przygotować, aby uzyskać odpowiedni rowek spawalniczy, np. V-kształtny. Podczas spawania łuk topi krawędzie rowka i materiału spawalniczego. W ten sposób powstaje jeziorko spawalnicze.

Najczęściej spawa się metale, np. aluminium, stal węglową i stal nierdzewną (inaczej wysokostopową).

 

W naszej firmie oferujemy usługi spawalnicze z materiału własnego lub powierzonego.

Proponowane przez naszą firmę spod Warszawy spawanie pozwala nam wykonywać m.in.:

 

Profesjonalne spawanie w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jako ProRAL zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w spawaniu, dlatego nieprzypadkowo klienci z Warszawy i okolic wybierają właśnie nasze przedsiębiorstwo. Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm i terminowość. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi do spawania, dzięki czemu możemy pracować stosunkowo szybciej i jeszcze dokładniej. Fachowcy z naszej firmy za sprawą swoich umiejętności mogą podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Współpracujemy z klientami prywatnymi, małymi firmami i sporymi przedsiębiorstwami. W każdym przypadku możesz liczyć na indywidualne podejście do zlecenia, a także przystępne ceny. Jesteśmy otwarci i elastyczni, dlatego chętnie zrealizujemy dostarczony nam projekt niezależnie od jego skomplikowania. Co więcej, dzięki zdobytej na przestrzeni lat wiedzy możemy odpowiedzieć na Twoje pytania w wielu kwestiach. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów.

Spawanie Warszawa

Nieprzerwanie podwyższamy nasze kompetencje. Jeśli interesuje Cię spawanie w Warszawie, to jesteś w dobrym miejscu. Wykonane konstrukcje lub inne elementy możemy dostarczyć we wskazane miejsce. Istnieje też możliwość uprzedniego pomalowania metodą proszkową, by konstrukcję zabezpieczyć.

W razie wystąpienia jakichkolwiek niejasności lub pytań prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy i wszystko wyjaśnimy – postaw na profesjonalne spawanie! Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic.

Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną.